KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12321029
nr 1232 1029
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Etsning, "Bible", signerad. 50/100, bladets mått: 39x53
Utrop:
10.000 kr
Såld:
11.500 kr
måndag 28 januari 2019
kl 19:57:05
8.200 kr
9.800 kr
10.000 kr
8.600 kr
8.800 kr (Budbetjänt)
9.200 kr
9.400 kr (Budbetjänt)
10.500 kr
11.000 kr
- Klassiska
28 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall